Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
DrX Rack Chassis
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
LH1505P-RACK: Rackmount power tray, 16 slots, 9 VDC power supply
 

DrX Rack Chassis


Converter Rack for CrossOver and DIN Rail Converters


  • Rackmount Tray for the DrX Converter.
  • Powered and Unpowered Version.
  • Hold up to 16 Media Converters.
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
Rackmount power tray
16 slots
 
9 VDC power supply
  DrX Rack Chassis  
DrX Rack Chassis
  LH1505P-RACK  
272,00 €
   
Rackmount tray
16 slots
 
Without power supply
  DrX Rack Chassis  
DrX Rack Chassis
  LE1505-RACK  
144,00 €
   

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
 
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM ST, Multimode, ST, 115 VAC
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-ST  
216,00 €
   
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SM SC, Singlemode, SC, 115 VAC
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-SSC  
596,00 €
   
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM SC, Multimode, SC, 115 VAC
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-SC  
216,00 €
   
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM ST, Multimode, ST, 230 VAC
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-ST  
216,00 €
   
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SM SC, Singlemode, SC, 230 VAC
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-SSC  
596,00 €
   
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM SC, Multimode, SC, 230 VAC
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-SC  
216,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, ST, 48 VDC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-ST-48  
418,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, ST, 24 VDC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-ST-24  
337,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, ST, 12 VDC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-ST-12  
298,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, ST, 115 VAC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-ST  
314,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Singlemode, SC, 24 VDC, 20km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-SSC-24  
694,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Singlemode, SC, 12 VDC, 20km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-SSC-12  
656,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Singlemode, SC, 115 VAC, 20km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-SSC  
672,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, SC, 24 VDC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-SC-24  
337,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, SC, 12 VDC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-SC-12  
298,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, SC, 115 VAC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-H-SC  
314,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, ST, 100–240 VAC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-H-ST  
314,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Singlemode, SC, 100–240 VAC, 20km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-H-SSC  
672,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Singlemode, LC, 100–240 VAC, 15km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-H-SLC  
911,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45 - Multimode, SC, 100–240 VAC, 2km
DrX 10-100 Converter H, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-H-SC  
314,00 €
   
  DrX 10-100 Converter H - Multimode, MT-RJ, 100–240 VAC, 2km
DrX 10-100 Converter H
  LBH100AE-H-MT  
337,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, ST, 24 VDC, 2km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-P-ST-24  
477,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, ST, 12 VDC, 2km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-P-ST-12  
418,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Singlemode, SC, 48 VDC, 20km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-P-SSC-48  
716,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Singlemode, SC, 24 VDC, 20km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-P-SSC-24  
835,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Singlemode, SC, 12 VDC, 20km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-P-SSC-12  
775,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, SC, 48 VDC, 2km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-P-SC-48  
428,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, SC, 12 VDC, 2km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-P-SC-12  
418,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, ST, 95–260 VAC, 2km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100AE-P-ST  
434,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Singlemode, SC, 95–260 VAC, 20km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100AE-P-SSC  
792,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, SC, 95–260 VAC, 2km
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100AE-P-SC  
434,00 €
   
  DrX 100 Switch H - -25 to +60° C, (4) 10/100 Mbps RJ45, 100–240 VAC
DrX 100 Switch H
  LBH101A-H  
152,00 €
   
  DrX 100 Switch H - -25 to +60° C, (4) 10/100 Mbps RJ45, 12 VDC
DrX 100 Switch H
  LBH101A-H-12  
147,00 €
   
  DrX 100 Switch H - -25 to +60° C, (4) 10/100 Mbps RJ45, 24 VDC
DrX 100 Switch H
  LBH101A-H-24  
158,00 €
   
  DrX 100 Switch H - -25 to +60° C, (4) 10/100 Mbps RJ45, 48 VDC
DrX 100 Switch H
  LBH101A-H-48  
266,00 €
   
  DrX 100 Switch P - -40 to +75° C, (4) 10/100 Mbps RJ45, 95–260 VAC
DrX 100 Switch P
  LBH101A-P  
190,00 €
   
  DrX 100 Switch P - -40 to +75° C, (4) 10/100 Mbps RJ45, 12 VDC
DrX 100 Switch P
  LBH101A-P-12  
179,00 €
   
  DrX 100 Switch P - -40 to +75° C, (4) 10/100 Mbps RJ45, 24 VDC
DrX 100 Switch P
  LBH101A-P-24  
174,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Office - 0 to +40° C, (5) RJ45 + (1) MM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Office
  LBH150AE-SC  
337,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Office - 0 to +40° C, (5) RJ45 + (1) MM ST, 240 VAC
DrX 100 Edge Switch Office
  LBH150AE-ST  
337,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Office - 0 to +40° C, (4) RJ45 + (2) MM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Office
  LBH240AE-SC  
456,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Office - 0 to +40° C, (4) RJ45 + (2) MM ST, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Office
  LBH240AE-ST  
456,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) MM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150AE-H-SC  
434,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) SM LC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150AE-H-SLC  
982,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) SM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150AE-H-SSC  
792,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) MM ST, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150AE-H-ST  
434,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) MM SC, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150A-H-SC-12  
418,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) MM SC, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150A-H-SC-24  
456,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) MM ST, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150A-H-ST-24  
456,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (5) RJ45 + (1) MM ST, 48 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH150A-H-ST-48  
537,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) MM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240AE-H-SC  
554,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) SM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240AE-H-SSC  
911,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) MM ST, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240AE-H-ST  
554,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) MM SC, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240A-H-SC-24  
574,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) SM SC, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240A-H-SSC-12  
894,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) SM SC, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240A-H-SSC-24  
932,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) MM ST, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240A-H-ST-12  
537,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (4) RJ45 + (2) MM ST, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH240A-H-ST-24  
574,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (6) RJ45, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH600A-H-12  
212,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (6) RJ45, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH600A-H-24  
222,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (6) RJ45, 48 VDC
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH600A-H-48  
330,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (5) RJ45 + (1) MM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH150AE-P-SC  
493,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (5) RJ45 + (1) SM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH150AE-P-SSC  
812,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (5) RJ45 + (1) MM ST, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH150AE-P-ST  
493,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (5) RJ45 + (1) MM ST, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH150A-P-ST-12  
537,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (4) RJ45 + (2) MM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH240AE-P-SC  
672,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (4) RJ45 + (2) SM SC, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH240AE-P-SSC  
1 029,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (4) RJ45 + (2) MM ST, 100–240 VAC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH240AE-P-ST  
672,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (4) RJ45 + (2) SM LC, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH240A-P-SLC-12  
1 133,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (4) RJ45 + (2) SM SC, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH240A-P-SSC-24  
1 073,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (4) RJ45 + (2) MM ST, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH240A-P-ST-12  
656,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (4) RJ45 + (2) MM ST, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH240A-P-ST-24  
716,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (6) RJ45, 12 VDC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH600A-P-12  
239,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (6) RJ45, 24 VDC
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH600A-P-24  
255,00 €
   
  4-porttinen PoE-kytkin - -40 to +75° C, (4) RJ45 PoE, PoE
4-porttinen PoE-kytkin
  LP004A  
407,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, SC, 24 VDC, 2km, DIN-kiskoasennus
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-PD-SC-24  
504,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Singlemode, SC, 24 VDC, 20km, DIN-kiskoasennus
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-PD-SSC-24  
824,00 €
   
  DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet) - Multimode, ST, 24 VDC, 2km, DIN-kiskoasennus
DrX 10-100 mediamuunnin (ulko-olosuhteet)
  LBH100A-PD-ST-24  
504,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Hardened - -40 to +85° C, (6) RJ45, 24 VDC, DIN-Rail
DrX 100 Edge Switch Hardened
  LBH600A-HD-24  
239,00 €
   
  DrX 100 Edge Switch Extreme - -40 to +75° C, (6) RJ45, 24 VDC, DIN-Rail
DrX 100 Edge Switch Extreme
  LBH600A-PD-24  
276,00 €
   


 
Online asiakaspalvelu
Tapahtumat
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Yli 700 sivua Black Box tuotteita ja ratkaisuja!
Lähetä ystävälle
Sähköpostiosoite
error
Sähköpostiosoitteesi
error
Viesti