Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Verkkotuotteet toimistoon > Mediamuuntimet > Työpöytä > DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto)
LBH100AE-SC: (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM SC, Multimode, SC, 230 VAC
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
 

DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto)


Mediamuunnin-kytkimet, 10-/100 Mbp/s, kupari–kuitu, toimistoympäristöön


  • Pieni mediamuunnin, jossa on paljon ominaisuuksia
  • Tukee VLAN Tagging -toimintoa ja spanning tree -protokollaa
  • Toimii sekä mediamuuntimena että kytkimenä
  • Yksi kuituportti ja kaksi 10/100 Mbp/s UTP-porttia
  • Takuu: 3 Year Double Diamond™ Warranty (Standard)
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
(2) 10/100 Mbps RJ45
(1) 100BaseFX MM SC
(Toiminta-alue: -)
Multimode
SC
 
115 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-SC  
230,00 €
     
 
230 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-SC  
230,00 €
  0    
(1) 100BaseFX MM ST
(Toiminta-alue: -)
Multimode
ST
 
115 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-ST  
230,00 €
     

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
 
  Teholähteet DRX-kytkimille/muuntimille - Standardi, 115 VAC
Teholähteet DRX-kytkimille/muuntimille
  LBH100A-115-VAC  
52,88 €
     
Rack/Mount Kit
  DIN-rail Mounting KIT
DIN-rail Mounting KIT
  DIN-RAIL MC2  
37,00 €
  32    


 
Tapahtumat
Tuotelehtiset
DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto) Tuotelehtinen
Manuaalit
DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto) Manuaali
DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto) Manuaali