Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Verkkotuotteet teollisuudelle > Muuntimet > Media > Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin
LGC5210A: (2) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) 100/1000M SFP, range dep. on SFP, Mode dep. on SFP, Connector dep. on SFP, AC/DC
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
LGC5211A: (2) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) 1000BaseSX MM SC, 550m, Multimode, SC, AC/DC
LGC5211A: (2) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) 1000BaseSX MM SC, 550m, Multimode, SC, AC/DC
LGC5210A: (2) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) 100/1000M SFP, range dep. on SFP, Mode dep. on SFP, Connector dep. on SFP, AC/DC
 

Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin


Käytä kuituverkkoa ja syötä käyttövirta PoE+-laitteisiin mediamuuntimen avulla.


  • Kaksi 10/100/1000 Mbps:n kupariporttia ja yksi kuituportti.
  • Molemmat UTP-portit ovat automaattisesti tunnistavia Auto MDI / MDI-X
  • Molemmat UTP-portit tukevat 802.11at PoE+ tekniikkaa.
  • Toimii PSE-laitteena (power sourcing equipment) kuparipuolella ja syöttää jännitteen PoE+ laitteisiin.
  • Laaja lämpötila-alue käytettäessä DC-virralla riviliittimestä.
  • Vankka metallinen runko.
  • Takuu: 6 Year Double Diamond™ Warranty (Standard)
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
(2) 10/100/1000 Mbps RJ45
(1) 1000BaseSX MM SC
550m
Multimode
SC
 
AC/DC
  Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin  
Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin
  LGC5211A  
629,00 €
     
(1) 1000BaseLX SM SC
15km
Singlemode
SC
 
AC/DC
  Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin  
Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin
  LGC5212A  
637,00 €
     
(1) 100/1000M SFP
range dep. on SFP
Mode dep. on SFP
Connector dep. on SFP
 
AC/DC
  Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin  
Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin
  LGC5210A  
581,00 €
     

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
 
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SerDes Interface RJ-45, 100-m - SerDes
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SerDes Interface RJ-45, 100-m
  LFP415  
79,49 €
     
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SGMII Interface RJ-45, 100-m - SGMII
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SGMII Interface RJ-45, 100-m
  LFP416  
79,49 €
  99+    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex - 10km, LC, Singlemode SSF 1310nm TX/1550nm RX
SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex
  LFP421  
83,61 €
  0    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex - 10km, LC, Singlemode SSF 1550nm TX/1310nm RX
SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex
  LFP420  
83,61 €
  0    
  SFP, 1250-Mbps - LC, MM 850nm, 550m
SFP, 1250-Mbps
  LFP441  
24,41 €
  99+    
  SFP, 1250-Mbps - LC, Single-mode 1310nm, 20km
SFP, 1250-Mbps
  LFP442  
27,75 €
  0    
  SFP, 1250-Mbps, SGMII - 100m, RJ-45, CATx
SFP, 1250-Mbps, SGMII
  LFP443  
57,63 €
  49    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 550-m - 850nm MM LC, 550m
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 550-m
  LFP411  
53,00 €
  999+    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km - 1300nm MM LC, 2km
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km
  LFP412  
79,49 €
  99+    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 10-km - 1310nm SM LC, 10km
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 10-km
  LFP413  
58,68 €
  99+    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 40-km - 1310nm SM LC, 40km
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 40-km
  LFP414  
63,83 €
  0    
Power Supply
  AC Power Adapter for Gigabit PoE+ PSE Media Converters
AC Power Adapter for Gigabit PoE+ PSE Media Converters
  LGC5210-PS  
122,00 €
     
  SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 2-km - 850nm MM LC, 2km
SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 2-km
  LFP401  
53,00 €
  99+    
  SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km - 1300nm MM LC, 2km
SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km
  LFP402  
53,00 €
  99+    
  SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 30-km - 1310nm SM LC, 30km
SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 30-km
  LFP403  
64,36 €
  99+    
Rack/Mount Kit
  Wallmount Bracket for PoE PSE Media Converters
Wallmount Bracket for PoE PSE Media Converters
  LGC5200-WALL  
22,62 €
     
  DIN Rail Clip for Media Converters
DIN Rail Clip for Media Converters
  LXC-DR  
6,54 €
     


 
Tapahtumat
Manuaalit
Gigabit PoE+/PSE -mediamuunnin Manuaali