Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Verkkotuotteet toimistoon > Mediamuuntimet > Runko ei-hallittu > Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja
Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
 

Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja


Jopa 18 työpöytämuunninta 1,5U:n tilaan räkissä.


  • Uudet Single-Strand- ja Gigabit-moduulit.
  • Jopa 18 muunninta yhteen runkoon.
  • 1,5 U:n korkuinen joustava ratkaisu!
  • Sisäinen vaihtovirtalähde.
  • Suunniteltu toimimaan laajoilla lämpötila-alueilla.
  • Takuu: 6 Year Double Diamond™ Warranty (Standard)
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
Rackmount power tray
18 Slots
 
Internal AC power supply
  Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja  
Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja
  LHC018A-AC-R2  
531,00 €
  6    

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
 
  MiC 10-100 WDM Converter - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SSF MM SC 1550TX/1310RX, 2km, MM WDM, SC, AC, USB
MiC 10-100 WDM Converter
  LHC043A-R4  
357,00 €
     
  MiC 10/100/1000 Mbps Converter - Singlemode, (1) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) 1000BaseLX SM SC, SC, 40km, AC/USB/opt chassis
MiC 10/100/1000 Mbps Converter
  LGC122A-R3  
755,00 €
     
  MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseSX MM SC, 300m, Multimode, SC, AC, USB
MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet
  LHC041A-R4  
198,00 €
     
  MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SM ST, 40km, Singlemode, ST, AC, USB
MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet
  LHC036A-R4  
296,00 €
     
  MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM ST, 2km, Multimode, ST, AC, USB
MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet
  LHC013A-R4  
196,00 €
  0    
  10-100 Industrial MultiPower Mediamuunnin - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM SC, 2km
10-100 Industrial MultiPower Mediamuunnin
  LIC023A-R3  
323,00 €
  30    
  10-100 Industrial MultiPower Mediamuunnin - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SM SC, 40km
10-100 Industrial MultiPower Mediamuunnin
  LIC025A-R3  
330,00 €
  19    
  MiC 10/100/1000 Mbps Converter - Singlemode, (1) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) 1000Base SSF SM SC (1550RX/1310TX), SC, 10km, AC/USB/opt chassis
MiC 10/100/1000 Mbps Converter
  LGC126A-R3  
990,00 €
     
  MiC 10-100 WDM Converter - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SSF SM SC 1310TX/1550RX, 20km, SM WDM, SC, AC, USB
MiC 10-100 WDM Converter
  LHC028A-R4  
307,00 €
     
  MiC 10-100 WDM Converter - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SSF SM SC 1550TX/1310RX, 20km, SM WDM, SC, AC, USB
MiC 10-100 WDM Converter
  LHC029A-R4  
352,00 €
     
  MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SM SC, 40km, Singlemode, SC, AC, USB
MultiPower Miniature 10-100 mediamuuntimet
  LHC015A-R4  
296,00 €
     
  10-100 Industrial MultiPower Mediamuunnin - (1) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM ST, 2km
10-100 Industrial MultiPower Mediamuunnin
  LIC022A-R3  
320,00 €
  0    
  MiC 10/100/1000 Mbps Converter - Singlemode, (1) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) 1000Base SSF SM SC (1310RX/1550TX), SC, 10km, AC/USB/opt chassis
MiC 10/100/1000 Mbps Converter
  LGC125A-R2  
599,00 €
     
Power Supply
  Wallmount Power Supply with International Clips - 5-VDC, 1.2 Amp
Wallmount Power Supply with International Clips - 5-VDC, 1.2 Amp
  LMM091P-R4  
27,32 €
     
  10/100/1000TX/1000 MEDIA CONVERTER - Mode dep. on SFP, (1) 10/100/1000 Mbps RJ45, (1) SFP (100/1000M), Connector dep. on SFP, range dep. on SFP, AC/USB/opt chassis
10/100/1000TX/1000 MEDIA CONVERTER
  LGC135A  
320,00 €
  0    

Täydennä Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja -ratkaisu näillä tuotteilla:

Lisätuotteet

Vaihtoehtoiset tuotteet


 
Tapahtumat
Tuotelehtiset
Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja Tuotelehtinen
Manuaalit
Miniature Mediamuuntimien räkkiasennussarja Manuaali