Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Verkkotuotteet toimistoon > Mediamuuntimet > Työpöytä > DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto)
LBH100AE-SC: (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM SC, Multimode, SC, 230 VAC
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
LBH100AE-SSC: (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX SM SC, Singlemode, SC, 230 VAC
LBH100AE-ST: (2) 10/100 Mbps RJ45, (1) 100BaseFX MM ST, Multimode, ST, 230 VAC
 

DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto)


Mediamuunnin-kytkimet, 10-/100 Mbp/s, kupari–kuitu, toimistoympäristöön


  • Pieni mediamuunnin, jossa on paljon ominaisuuksia
  • Tukee VLAN Tagging -toimintoa ja spanning tree -protokollaa
  • Toimii sekä mediamuuntimena että kytkimenä
  • Yksi kuituportti ja kaksi 10/100 Mbp/s UTP-porttia
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
(2) 10/100 Mbps RJ45
(1) 100BaseFX MM SC
(Toiminta-alue: -)
Multimode
SC
 
115 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-SC  
216,00 €
   
 
230 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-SC  
216,00 €
   
(1) 100BaseFX MM ST
(Toiminta-alue: -)
Multimode
ST
 
115 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-ST  
216,00 €
   
 
230 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-ST  
216,00 €
   
(1) 100BaseFX SM SC
(Toiminta-alue: -)
Singlemode
SC
 
115 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100A-SSC  
596,00 €
   
 
230 VAC
  DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45  
DrX 10-100 Converter, (2) 10/100 Mbps RJ-45
  LBH100AE-SSC  
596,00 €
   

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
 
  Teholähteet DRX-kytkimille/muuntimille - Standardi, 115 VAC
Teholähteet DRX-kytkimille/muuntimille
  LBH100A-115-VAC  
43,49 €
   
  Teholähteet DRX-kytkimille/muuntimille - Standardi, 240 VAC
Teholähteet DRX-kytkimille/muuntimille
  LBH100AE-240-VAC  
38,66 €
   
Rack/Mount Kit
  DIN-rail Mounting KIT
DIN-rail Mounting KIT
  DIN-RAIL MC2  
34,82 €
   


 
Online asiakaspalvelu
Tapahtumat
Tuotelehtiset
DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto) Tuotelehtinen
Manuaalit
DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto) Manuaali
DrX 10-100 mediamuunnin (toimisto) Manuaali
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Yli 700 sivua Black Box tuotteita ja ratkaisuja!
Lähetä ystävälle
Sähköpostiosoite
error
Sähköpostiosoitteesi
error
Viesti