Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Verkkotuotteet toimistoon > Kytkimet > PoE > Hallittava Gigabit PoE -kytkin
LPB2926A: PoE+, (24) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (2) dual media 10/100/1000M RJ45/SFP, Full SNMP + web GUI
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
LPB2952A: PoE+, (48) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (4) dual speed SPF/SFP+ slots, Full SNMP + web GUI
LPB2952A: PoE+, (48) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (4) dual speed SPF/SFP+ slots, Full SNMP + web GUI
LPB2926A: PoE+, (24) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (2) dual media 10/100/1000M RJ45/SFP, Full SNMP + web GUI
LPB2910A: PoE+, (8) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (2) dual media 10/100/1000M RJ45/SFP, Full SNMP + web GUI
LPB2910A: PoE+, (8) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (2) dual media 10/100/1000M RJ45/SFP, Full SNMP + web GUI
 

Hallittava Gigabit PoE -kytkin


Nopea L2+ kytkin syöttää jopa 370 wattia PoE-laitteisiin sekä kytkee HD-videon.


  • Tarjoaa (8), (24) tai (48) 10/100/1000BASE-T UTP -porttia sekä kaksi tai neljä dual-media UTP/SFP(+) -porttia.
  • Syöttää 802.3af PoE- tai 802.3at PoE+-standardin virran langattomiin tukiasemiin, valvontakameroihin, VoIP-puhelimiin, etäsensoreihin ja muihin laitteisiin.
  • Skaalautuva. Lisää SFP:t vain, jos tarvitset lisää kapasiteettia.
  • Joustava. SFP(+) -paikka mahdollistaa etäisyydet 500 metristä 10 kilometriin.
  • Käytettävissä datan runkoyhteyssovelluksiin.
  • Täydellinen SNMP- tai Web-hallinta.
  • VLAN- ja QoS-tuki.
  • Tukee porttipohjaista IEEE 802.1x verkon pääsynvalvontaa.
  • Energiatehokas 802.3az Ethernet vähentää virrankulutusta.
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
PoE+
(8) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (2) dual media 10/100/1000M RJ45/SFP
 
Full SNMP + web GUI
  Hallittava Gigabit PoE -kytkin  
Hallittava Gigabit PoE -kytkin
  LPB2910A      
(24) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (2) dual media 10/100/1000M RJ45/SFP
 
Full SNMP + web GUI
  Hallittava Gigabit PoE -kytkin  
Hallittava Gigabit PoE -kytkin
  LPB2926A      
(48) 10/100/1000M PoE+ (RJ45) + (4) dual speed SPF/SFP+ slots
 
Full SNMP + web GUI
  Hallittava Gigabit PoE -kytkin  
Hallittava Gigabit PoE -kytkin
  LPB2952A      

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
 
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 850nm MM LC, 550m
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP411      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1300nm MM LC, 2km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP412      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 10km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP413      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 30km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP414      
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 850nm MM LC, 2km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP401      
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1300nm MM LC, 2km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP402      
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 30km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP403      
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 60km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP404      
  10GBASE-SR SFP+ Transceiver - 850nm MM LC, 300m
10GBASE-SR SFP+ Transceiver
  LSP421      
  10GBASE-LR SFP+ Transceiver - 1310nm SM LC, 10km
10GBASE-LR SFP+ Transceiver
  LSP422      
Rack/Mount Kit
  VESA/Wallmount Kit for MediaCento IPX
VESA/Wallmount Kit for MediaCento IPX
  VX-HDMI-IP-VESA      


 
Online asiakaspalvelu
Tapahtumat
Manuaalit
Hallittava Gigabit PoE -kytkin Manuaali
Quick Starter Guide
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Yli 700 sivua Black Box tuotteita ja ratkaisuja!
Lähetä ystävälle
Sähköpostiosoite
error
Sähköpostiosoitteesi
error
Viesti