Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Verkkotuotteet toimistoon > Kytkimet > Räkkiasennus hallittu > Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks
LGB5028A: Full SNMP management, (20) RJ45 + (4) dual media UTP/SFP 10/100/1000 + (4) 1/10Gbps SFP+
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
LGB5052A: Full SNMP management, (44) RJ45 + (4) dual media UTP/SFP 10/100/1000 + (4) 1/10Gbps SFP+
 

Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks


Versatile high-speed switching with 10-GbE uplinks.


  • Provides (44) or (24) 10/100/1000BASE-T UTP ports, (4) dual-media UTP/SFP ports, and (4) SFP+ ports that support speeds up to 10 Gbps.
  • Full SNMP management plus Web-based management.
  • Support for VLAN and QoS.
  • Supports IEEE 802.1x port-based network access control.
  • 802.3az Energy-Efficient Ethernet saves on power costs.
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
Full SNMP management
 
(20) RJ45 + (4) dual media UTP/SFP 10/100/1000 + (4) 1/10Gbps SFP+
  Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks  
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks
  LGB5028A      
 
(44) RJ45 + (4) dual media UTP/SFP 10/100/1000 + (4) 1/10Gbps SFP+
  Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks  
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks
  LGB5052A      

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
 
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 850nm MM LC, 2km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP401      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 850nm MM LC, 550m
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP411      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1300nm MM LC, 2km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP412      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 10km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP413      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 30km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP414      
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 60km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP404      
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1300nm MM LC, 2km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP402      
  SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 30km
SFP-moduulit 155 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP403      
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1550nm SM LC, 80km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP418      
  10GBASE-SR SFP+ Transceiver - 850nm MM LC, 300m
10GBASE-SR SFP+ Transceiver
  LSP421      
  10GBASE-LR SFP+ Transceiver - 1310nm SM LC, 10km
10GBASE-LR SFP+ Transceiver
  LSP422      

Lisätuotteet

Vaihtoehtoiset tuotteet


 
Online asiakaspalvelu
Tapahtumat
Tuotelehtiset
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks Tuotelehtinen
Manuaalit
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks Manuaali
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Yli 700 sivua Black Box tuotteita ja ratkaisuja!
Lähetä ystävälle
Sähköpostiosoite
error
Sähköpostiosoitteesi
error
Viesti