Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Gigabit Web Smart -kytkin
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
LGB708A-R3-US: Web smart managed, (8) 10/100/1000M RJ45 +(2) shared Gigabit SFPs
LGB708A-R3-US: Web smart managed, (8) 10/100/1000M RJ45 +(2) shared Gigabit SFPs
 

Gigabit Web Smart -kytkin


8-porttinen kytkin, web-hallinta sekä SFP-tuki.


  • (8) automaattisesti tunnistavaa, autonegotiation-ominaisuudella varustettua 10/100/1000 Mbps -porttia.
  • (2) niistä on dual-media-portteja, joita voidaan käyttää Gigabit Ethernet UTP- tai SFP-portteina.
  • Työpöydälle sopiva koko.
  • Määritä ja hallinnoi kytkintä web-selaimella.
  • Salasanasuojaus.
  • Auto MDI/MDI-X kaikissa kupariporteissa.
  • Sisältää IEEE 802.1Q VLAN tagging ja 802.1p QoS.
  • Jumbo Frames - ja IGMP-tuki.
  • Räkkiasennuskiinnikkeet ovat mukana.
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
Web smart managed
 
(8) 10/100/1000M RJ45 +(2) shared Gigabit SFPs
  Gigabit Web Smart -kytkin  
Gigabit Web Smart -kytkin
  LGB708A-R3-US  
152,00 €
   

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
 
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 850nm MM LC, 550m
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP411  
51,46 €
   
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1300nm MM LC, 2km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP412  
77,17 €
   
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 10km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP413  
56,97 €
   
  SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka - 1310nm SM LC, 30km
SFP-moduulit 1250 Mb/s laajennettu diagnostiikka
  LFP414  
124,00 €
61,97 €
   

Täydennä Gigabit Web Smart -kytkin -ratkaisu näillä tuotteilla:

Lisätuotteet

Vaihtoehtoiset tuotteet

Asiakkaat ostivat myös


 
Online asiakaspalvelu
Tapahtumat
Tuotelehtiset
Gigabit Web Smart -kytkin Tuotelehtinen
Manuaalit
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Yli 700 sivua Black Box tuotteita ja ratkaisuja!
Lähetä ystävälle
Sähköpostiosoite
error
Sähköpostiosoitteesi
error
Viesti