Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
151003: NaviTEK NT Plus
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
NaviTEK NT
NaviTEK NT
153001: NaviTEK NT
 

NaviTEK NT


Kupari- ja kuituverkon vianetsintätyökalu


  • Kupari- ja kuitutestausliitännät.
  • Nopea yhteyden ja IP-tietojen tunnistus, mukaan lukien kaksisuuntaisuus, nopeus, portin ID, VLAN, DNS, DHCP, yhdyskäytävän tila ja IP-osoite.
  • Tunnistaa palvelut, kuten ISDN, POTS ja PoE.
  • Tarkat kaapelikartat, mukaan lukien pituuden mittaus ja etäisyys vikaan.
  • Vankka, kompakti malli mahdollistaa käytön ahtaissa tiloissa.
  • Ei ole altis viruksille ja haittaohjelmien hyökkäyksille.
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
 
 
NaviTEK NT
  NaviTEK NT  
NaviTEK NT
  153001  
592,00 €
   
 
NaviTEK NT Plus
  NaviTEK NT  
NaviTEK NT
  151003  
836,00 €
   
 
NaviTEK NT Pro
  NaviTEK NT  
NaviTEK NT
  151004  
1 061,00 €
   

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   Määrä  
 
  One Set of Active Remote Adapters #2 - 6
One Set of Active Remote Adapters #2 - 6
  150059  
170,00 €
   
  One Set of Active Remote Adapters #2 - 12
One Set of Active Remote Adapters #2 - 12
  150050  
333,00 €
   
  Amplifier Probe
Amplifier Probe
  62-164  
69,36 €
   
  RJ45 insert extraction tool, 10 x Lifejack RJ45 inserts
RJ45 insert extraction tool, 10 x Lifejack RJ45 inserts
  150058  
88,74 €
   
  Power Supply with EU/UK/US adaptor
Power Supply with EU/UK/US adaptor
  151051  
20,40 €
   
  Alkaline battery module
Alkaline battery module
  151052  
49,98 €
   
  1 x NiMH power module for NaviTEK II, SignalTEK
1 x NiMH power module for NaviTEK II, SignalTEK
  151053  
68,34 €
   
  1000BASE-SX Fibre Optic SFP
1000BASE-SX Fibre Optic SFP
  MGKSX1  
164,00 €
   
  1x Multimode Duplex Cable, LC-LC, 2m
1x Multimode Duplex Cable, LC-LC, 2m
  150056  
19,38 €
   
  1x Single-Mode Duplex Cable, LC-LC, 2m
1x Single-Mode Duplex Cable, LC-LC, 2m
  150057  
19,38 €
   
  Fibre cleaning pen for LC, and MU adaptor
Fibre cleaning pen for LC, and MU adaptor
  33-963-11  
75,48 €
   


 
Online asiakaspalvelu
Tapahtumat
Tuotelehtiset
NaviTEK NT Tuotelehtinen
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Yli 700 sivua Black Box tuotteita ja ratkaisuja!
Lähetä ystävälle
Sähköpostiosoite
error
Sähköpostiosoitteesi
error
Viesti