Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Kaapelit > Kuitupaneelit (patch) > Modulaarinen > Modulaariset FO-kytkentäpaneelit
JPM406A-R6: Paneeli, for 12 Adapter Panels, 3U
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
JPM407A-R5: Hylly, for 3 Adapter Panels, 1U
JPM407A-R5: Hylly, for 3 Adapter Panels, 1U
JPM406A-R6: Paneeli, for 12 Adapter Panels, 3U
JPM406A-R6: Paneeli, for 12 Adapter Panels, 3U
JPM407A-R5: Hylly, for 3 Adapter Panels, 1U
JPM418A-R5: Paneeli, for 6 Adapter Panels, 2U
JPM418A-R5: Paneeli, for 6 Adapter Panels, 2U
JPM418A-R5: Paneeli, for 6 Adapter Panels, 2U
 

Modulaariset FO-kytkentäpaneelit


Yhdistele kuitua tarpeen mukaan


  • 19" tai 23" räkkiasennettaviin kuitusovelluksiin.
  • Napsauta sopivat adapteripaneelit.
  • Valitse monesta eri liitintyypista tarpeittesi mukaisesti.
  • Takuu: 25 Year Double Diamond™ Warranty (Standard)
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
Paneeli
for 6 Adapter Panels
 
2U
  Modulaariset FO-kytkentäpaneelit  
Modulaariset FO-kytkentäpaneelit
  JPM418A-R5  
255,00 €
     
for 12 Adapter Panels
 
3U
  Modulaariset FO-kytkentäpaneelit  
Modulaariset FO-kytkentäpaneelit
  JPM406A-R6  
283,00 €
  49    
Hylly
for 3 Adapter Panels
 
1U
  Modulaariset FO-kytkentäpaneelit  
Modulaariset FO-kytkentäpaneelit
  JPM407A-R5  
194,00 €
  15    

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
 
  Fiber Adapter Panels - Alhaisen tiheyden pronssi, 3 Duplex ST, Beige
Fiber Adapter Panels
  JPM450B  
22,39 €
     
  Fiber Adapter Panels - Alhaisen tiheyden keramiikka, 3 Duplex ST, Sininen
Fiber Adapter Panels
  JPM450C  
22,39 €
     
  Fiber Adapter Panels - Alhaisen tiheyden pronssi, 3 Duplex SC, Beige
Fiber Adapter Panels
  JPM451B  
21,72 €
     
  Fiber Adapter Panels - Alhaisen tiheyden keramiikka, 3 Duplex SC, Sininen
Fiber Adapter Panels
  JPM451C  
21,72 €
  9    
  Fiber Adapter Panels - Alhaisen tiheyden pronssi, 6 Duplex LC, Beige
Fiber Adapter Panels
  JPM455B-R2  
35,93 €
  47    
  Fiber Adapter Panels - Alhaisen tiheyden keramiikka, 6 Duplex LC, Sininen
Fiber Adapter Panels
  JPM455C-R2  
35,93 €
  13    
  Fiber Adapter Panels - Alhaisen tiheyden keramiikka, 6 Duplex LC, Aqua
Fiber Adapter Panels
  JPM456C  
35,93 €
     
  Fiber Adapter Panels - Korkean tiheyden pronssi, 6 Duplex ST, Beige
Fiber Adapter Panels
  JPM460B  
28,39 €
     
  Fiber Adapter Panels - Korkean tiheyden keramiikka, 6 Duplex ST, Sininen
Fiber Adapter Panels
  JPM460C  
28,39 €
  0    
  Fiber Adapter Panels - Korkean tiheyden keramiikka, 6 Duplex SC, Sininen
Fiber Adapter Panels
  JPM461C  
26,90 €
  99+    
  Fiber Adapter Panels - Korkean tiheyden pronssi, 6 Duplex SC, Beige
Fiber Adapter Panels
  JPM463B  
26,90 €
     
  Fiber Adapter Panels - Korkean tiheyden pronssi, 12 Duplex LC, Beige
Fiber Adapter Panels
  JPM467B-R2  
54,44 €
     
  Fiber Adapter Panels - Korkean tiheyden keramiikka, 12 Duplex LC, Sininen
Fiber Adapter Panels
  JPM467C-R2  
54,44 €
     
  Fiber Adapter Panels - Korkean tiheyden keramiikka, 12 Duplex LC, Aqua
Fiber Adapter Panels
  JPM468C  
54,44 €
     
  Fiber Adapter Panels - Tyhjä paneeli, No Connector, Musta
Fiber Adapter Panels
  JPM480A  
7,44 €
  66    
  OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Cassettes, MTP-style connectors - (12) MTP/MPO to (6) LC Duplex
OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Cassettes, MTP-style connectors
  FOCA20M3-1MP12-12LC  
272,00 €
     
  OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Cassettes, MTP-style connectors - 2x (12) MTP/MPO to (12) LC Duplex
OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Cassettes, MTP-style connectors
  FOCA20M3-2MP12-24LC  
437,00 €
     
  OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Cassettes, MTP-style connectors - (24) MTP/MPO to (12) LC Duplex
OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Cassettes, MTP-style connectors
  FOCA20M3-1MP24-24LC  
457,00 €
     
  OM3 HD Fiber Optic Cassette, (3x12) Strand MTP/MPO to (36) LC - Kasetti
OM3 HD Fiber Optic Cassette, (3x12) Strand MTP/MPO to (36) LC
  FOCA20M3-3MP12-36LC  
500,00 €
     
  FO Splice Tray - 24-Strand
FO Splice Tray
  JPM440A  
48,11 €
  21    
  FO Splice Tray - 12-Strand
FO Splice Tray
  JPM441A  
27,87 €
     


 
Tapahtumat
Tuotelehtiset
Modulaariset FO-kytkentäpaneelit Tuotelehtinen
Manuaalit
Modulaariset FO-kytkentäpaneelit Manuaali
Modulaariset FO-kytkentäpaneelit Manuaali
Modulaariset FO-kytkentäpaneelit Manuaali
Lähetä ystävälle
Sähköpostiosoite
error
Sähköpostiosoitteesi
error
Viesti