Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. More information.
Tuoteluettelo > Kaapelit > Kuitukaapelit (patch) > OM3 monimuoto > OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
FO10G-LSZH-001M-LCLC: LC-LC, 1m
Kuva ei aina ole yksi yhteen tuotteen kanssa
FO10G-LSZH-001M-SCSC: SC-SC, 1m
FO10G-LSZH-001M-SCLC: SC-LC, 1m
 

OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH


The smart choice for fibre cables when price matters most.


  • OM3 (50/125 µm) duplex Multimode patch cable.
  • Laser-enhanced fibre for speeds up to 10 Gbps.
  • Low Smoke Zero halogen jacket.
  • Available with SC, and LC connectors.
  • Basic line in 5 standard lengths.
  • Takuu: 2 Year Double Diamond™ Warranty (Standard)
   
Share |
  Tuote       Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
LC-LC
 
1m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-001M-LCLC  
7,34 €
  0    
 
2m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-002M-LCLC  
7,92 €
  0    
 
3m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-003M-LCLC  
8,50 €
  99+    
 
5m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-005M-LCLC  
9,65 €
  99+    
 
10m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-010M-LCLC  
12,55 €
  99+    
SC-SC
 
1m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-001M-SCSC  
5,14 €
  27    
 
2m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-002M-SCSC  
5,72 €
  99+    
 
5m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-005M-SCSC  
7,45 €
  20    
 
10m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-010M-SCSC  
10,34 €
  64    
SC-LC
 
1m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-001M-SCLC  
6,72 €
  99+    
 
2m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-002M-SCLC  
7,29 €
  99+    
 
3m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-003M-SCLC  
7,87 €
  99+    
 
5m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-005M-SCLC  
9,02 €
  50    
 
10m
  OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM3 Black Box Connect Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO10G-LSZH-010M-SCLC  
11,92 €
  58    

Lisävarusteita

  Tuote     Tuotekoodi   Hinta alv.0%   varastosaldo   Määrä  
 
  Edulliset kuitukytkentäpaneelit - LC (16 Duplex)
Edulliset kuitukytkentäpaneelit
  JPM390A  
181,00 €
  0    
  Edulliset kuitukytkentäpaneelit - SC (16 Simplex)
Edulliset kuitukytkentäpaneelit
  JPM430A  
84,44 €
     
  Black Box Connect Fiber Patch Panel – 1U, 3 Slot - 3 Slots, 1U
Black Box Connect Fiber Patch Panel – 1U, 3 Slot
  JPMT-FIBER-3  
21,95 €
  2    
  Black Box Connect Fiber Patch Panel – 2U, 6 Slot - 6 porttia, 2U
Black Box Connect Fiber Patch Panel – 2U, 6 Slot
  JPMT-FIBER-6  
33,05 €
     
  Black Box Connect Standard Fiber Adapter Panel - 6 Simplex SC, Silver
Black Box Connect Standard Fiber Adapter Panel
  FOAP-SC-B-6F  
13,58 €
     

Lisätuotteet

Vaihtoehtoiset tuotteet

Asiakkaat ostivat myös


 
Tapahtumat